0552 689 33 33

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Mavi Aygaz

Mavi Aygaz

Aygaz yarım asırdan fazla süredir müşterilerinin beklentilerini en yüksek seviyede karşılayarak Türkiye’deki her iki evden birine girmektedir. Tüketicilerin konutlarında enerji ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına tombul ev tüpü, vanalı uzun ev tüpü, mini valfli uzun ev tüpü ve Mavi Aygaz ürünlerini sunmaktadır.

Bu tüplerin tümü, Aygaz tesislerinde doldurulduklarının, tüm testlerden geçtiklerinin ve ilk defa kullanıcı tarafından açıldıklarının garantisi olan hologram kapak ile tüketicilere ulaştırılmaktadır.

Tüketiciler tarafından en sık kullanılan tombul ev tüpü ürününün yanı sıra, vanalı uzun ev tüpü ve minivalfli uzun ev tüpü de daha dar alanlarda kullanılmak üzere tüketicilere sunulmaktadır.

Mini valfli uzun ev tüpünü takarken anahtar kullanmaya, vidalamaya, conta değiştirmeye gerek olmaz, onun yerine tombul tüplerde olduğu gibi aleve dayanıklı, çocuk kilitli, gaz filtreli metal dedantör bulunmaktadır.

 

MAVİ AYGAZ

Mavi Aygaz Kimlik Kartı

Gövde çapı 310 mm’dir. 360 mm çapı olan tombul tüplere göre daha dar ve daha uzundur. Kolay oturan özel klik dedantörüyle güvenlidir. Klik sesini duyduğunuzda, dedantörün yerine oturduğunu anlamak için başka bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Güçlü çelik gövdesini kaplayan şık tasarımıyla göz zevkinize hitap eder.

 

Mavi Aygaz Evinize Hediyelerle Giriyor

  • Eğer tüpünüz yoksa Mavi Aygaz tüp depozitosu 20 TL
  • Eğer tüpünüz varsa değişim durumunda, Mavi Aygaz tüp depozitosu 12,5 TL
  • Eski dedantörünüzü ve hortumunuzu getirdiğinizde güvenli bağlantı seti ve klik dedantör ücretsiz.
30 Mart 2016
5.476 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN