0552 689 33 33

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

2 kg Piknik Tüpü

2 kg Piknik Tüpü

Küçük Tüp

Küçük Tüp Aygaz Küçük Tüp kolay taşınabilir yapısıyla pratiktir. 2 kg LPG içeren küçük tüp, dar ve geniş çemberli olmak üzere iki farklı seçenek ile sunulmaktadır.

Açık alanlarda ve evde rahatlıkla kullanılabilir. Kullanım alanları;

Pişirme

• Piknik ve kamp alanlarında, bahçelerde, salon ve balkon gibi evin mutfak dışındaki bölümlerinde yemek pişirmek, ısıtmak ve çay demlemek için

• Balkonda kızartma gibi koku verici yemekleri yapmak için

• Seyyar arabalarda, stantlarda satılan ürünü pişirmek için

 

Aydınlatma

Piknik alanlarında, seyyar arabalarda ve balıkçı teknelerinde ışık kaynağı olarak

Isınma

Piknik alanlarında, açık alanlarda, teknelerde, bahçelerde ısınmak için

Bu farklı kullanım alanlarında en yüksek performans ve güvenliği sağlamak için tüplerimizin Aygaz cihazlarıyla birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Aygaz Küçük Tüp sektörde ilk kez 2008 yılında tüpün tam dolu ve güvenlik testlerinden geçirilmiş olduğunun göstergesi olan hologram kapağı ile üretilmeye başlamıştır. Alacağınız her hologram kapaklı küçük tüpün Aygaz tesislerinde tam olarak doldurulduğundan ve ilk defa sizin tarafınızdan açılacağından emin olabilirsiniz.

2011 yılından itibaren, sektörde ilk kez Aygaz tarafından küçük tüplere gövde kuşağı uygulaması yapılarak görsel farklılık yaratılmıştır. Uygulama 2012 yılından itibaren çini tasarımlı gövde kuşaklarıyla sürdürülmektedir.

30 Mart 2016
3.761 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN